Elektryczna szczotka do włosów

ELEKTRYCZNE SZCZOTKI DO WŁOSÓW

Szczotki do włosów z dodatkowymi funkcjami to stosunkowo świeży i innowacyjny pomysł, który znajduje coraz więcej zwolenników. Okazuje się, że ten prozaiczny przedmiot może zrobić o wiele więcej dobrego dla naszych włosów, niż tylko je rozczesywać.

Rodzaje elektrycznych szczotek do włosów

Szczotka do włosów z jonizacją

Pozytywny wpływ ujemnej jonizacji na włosy jest znany od dawna i powszechnie już wykorzystywany w suszarkach do włosów, prostownicach i innych urządzeniach do stylizacji. Od jakiegoś czasu na rynku dostępne są także elektryczne szczotki, które po włączeniu emitują ujemne ładunki elektryczne. Podczas czesania jony domykają łuski włosów, sprawiając, że stają się one o wiele bardziej gładkie i błyszczące. Włosy nie elektryzują się i stają się lepiej nawilżone – dzięki domknięciu łusek włos dłużej utrzymuje wilgoć. Dzięki szczotce z jonizacją możemy też delikatnie wymodelować włosy – stają się one bardziej podatne na układanie, więc bez problemu podwiniemy ich końcówki na sucho.

Obrotowa szczotka do włosów

Elektryczna obrotowa szczotka do włosów to uniwersalne urządzenie do stylizacji, które ma za zadanie wygładzić fryzurę i dodać jej objętości. Obrotowa końcówka szczotkująca unosi włosy u nasady lub podwija je bez szkody dla ich kondycji. Regulowany nawiew pozwala modelować włosy podczas suszenia. Najlepsze obrotowe szczotki wykonane są z miękkiego włosia, które delikatnie rozczesuje włosy nie szarpiąc ich, oraz wykorzystują efekt jonizacji ujemnej, by pozostawić włosy gładkie i błyszczące.

Data: 17 grudnia 2018 ♣ Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *