Wielofunkcyjne urządzenie do stylizacji włosów

wielofunkcyjne urządzenie do stylizacji włosów

Wielofunkcyjne urządzenia do stylizacji to praktyczne zestawy narzędzi, dzięki którym wykorzystując jeden uniwersalny uchwyt z wymiennymi końcówkami możemy prostować, kręcić na różne sposoby, falować i karbować włosy, bądź też dowolnie je modelować podczas suszenia. Urządzenia do stylizacji włosów za pomocą wysokiej temperatury składają się zwykle z różnego rodzaju lokówek (klasycznej, kwadratowej, spiralnej), końcówki prostującej i wymiennych wkładek do karbowania. Wszystkie elementy grzejne powinny być wykonane z gładkich nowoczesnych materiałów: ceramiki, turmalinu, tytanu czy powłok nano-diamentowych. Zestawy wielofunkcyjne do układania włosów podczas suszenia powinny zawierać okrągłe szczotki o różnych wielkościach (najlepiej wyposażone w miękkie włosie), końcówkę do prostowania oraz dyfuzor. Koniecznie zwróćmy uwagę na fakt, czy istnieje możliwość suszenia chłodnym nawiewem powietrza, który nie niszczy włosów. Zawsze mile widziana jest funkcja jonizacji.

W każdym przypadku istotna jest regulacja temperatury (w urządzeniach suszących również siły nawiewu), ergonomiczny i solidny uchwyt główny urządzenia (najlepiej wyposażony w gumowe elementy antypoślizgowe) i dobrze skonstruowane, nie zacinające się przyciski zwalniające wymienne końcówki.

Pamiętajmy, że ilość końcówek i funkcji nie jest równoznaczna z jakością urządzenia i czasami warto zdecydować się na mniej rozbudowany, ale za to staranniej wykonany i bardziej przyjazny dla włosów komplet przyrządów.

Data: 17 grudnia 2018 ♣ Kategoria: Bez kategorii

Wielofunkcyjne urządzenie do stylizacji włosów - Opinie i komentarze

  1. aneta

    Nie jestem coś przekonana do tego typu urządzeń. Z reguły coś, co jest wielofunkcyjne w teorii, nie nadaje się do niczego. Z drugiej jednak strony takie firmy jak Remington oraz Babyliss to są dobre maki i raczej byle badziewia by nie wypuściły na rynek. Jak myślicie Dziewczyny – czy wielofunkcyjne urządzenie do stylizacji włosów to przyszłość i jeden ze sposobów na wypieranie tradycyjnych fryzjerów?

    24 Lis 2014 - Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *