Prostownica tytanowa

prostownica tytanowa

Prostownice z płytkami tytanowymi lub ceramicznymi wzmocnionymi tytanem (prostownice ceramiczno-tytanowe) to rozwiązanie dla osób, którym zależy przede wszystkim na trwałości urządzenia. Takie płytki nie pękają nawet po upadku na podłogę i nie ulegają zarysowaniom, możemy więc mieć pewność, że dobrej jakości prostownica tytanowa posłuży nam wiele lat. Ten typ prostownicy bardzo dobrze wygładza włosy, nawet kręcone i puszące się; płytki nagrzewają się równomiernie i utrzymują stałą temperaturę, pozwalając na szybie i kontrolowane działanie.

Wariantem prostownicy tytanowej jest prostownica z lustrzanymi płytkami, czyli tak naprawdę idealnie wypolerowanymi do efektu „szkła” elementami tytanowymi. Płytki takie są jeszcze gładsze niż ceramiczne, suną po włosach niezwykle lekko, nadając im olśniewającego blasku – i to jest ich główna funkcja i zaleta. Nadają się świetnie do włosów cienkich i delikatnych.

Data: 17 grudnia 2018 ♣ Kategoria: Prostownica
Najczęście pytacie o:
  • najlepsza prostownica 2015
  • ranking prostownic 2015

Prostownica tytanowa - Opinie i komentarze

  1. Karolcia

    Kilka szczegółowych informacji, których tu zabrakło znalazłam tu na innym blogu. Ogólnie bez prostownicy nie wyobrażam sobie swoich włosów ; )

    15 Cze 2015 - Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *